Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Kozery

Kozery, mazowieckie

  • 899 000 zł
  • 135,46 m²
  • 6 636,65 zł/m²

Zdjęcie

Bożena Milewska

Skontaktuj się

Dom Kozery

Kozery, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

899 000 zł

135,46 m²

6 636,65 zł/m²

Dom Kozery

Zaktualizowane: 11 maja 2026

899 000 zł 135,46 m² 6 636,65 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
750 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2022

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

750 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2022

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 899 000 zł (6 636,65 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Kozery)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 135,46 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2022
  •   materiał budowy: beton
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 750 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, gaz, szambo; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Atrakcyjna lokalizacja pod kątem skomunikowania. Blisko obwodnica Grodziska, Grodzisk, szybki dojazd do Warszawy.
Okolica spokojna, cicha, zadrzewiona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.
Każdy lokal o powierzchni użytkowej 135 m2, usytuowana na dużej działce o powierzchni 750m2.
Dom funkcjonalny, przestronny.
Nieruchomość w stanie deweloperskim tj. (...)

Agent

Bożena Milewska

512 118...

512 118 911

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

512 118...

512 118 911

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy